BM Makina

Makine kalıpları üretiminde bir çok ilki gerçekleştirmiş ve ülke çapında bir çok yeniliklere imza atmış olan Teknika Makina Kalıp ERP tercihini caniasERP‘den yana kullandı. Tıbbi tekstil üretiminde bir çok prosedür ve bürokratik işlemler yaşanmaktadır. Ve bu süreçler işlerin yavaşlamasına ve işlerin yürütülme aşamalarının yetersiz kalmasına sebep olmaktaydı. Tıbbi ürünler devletin ve sağlık kuruluşların iznine ve onayına tabi olması münasebetiyle süreçlerin titizlikle ve zamanında yürütülmesi çok elzemdir. İşte bu noktada caniasERP Boz Tıbbi’nin ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

Proje Sahibi:
Boz Tıbbi Malzemeler
Faaliyet Alan:
Medikal Üretim Sektörü
Verilen Hizmetler:
Proje Uygulama ve Yönetimi, Proje Danışmanlığı
İletişim:
www.boztibbi.com

Süreçler

Boz Tıbbi’nin yeni hedeflerine ulaşabilmesi adına öncelikle bir ERP yazılımına ihtiyacı bulunuyordu. Bu ihtiyacın farkında olan Boz Tıbbi “en doğru ERP yazılımı” arayışına geçti. Arayışları esnasında birçok yazılım şirketleriyle görüşmeler gerçekleştirdiler. Elektronik üretim sektörüne özel çözümleri olan ve geliştiren Nermasoft ile tanıştılar. Esnek ve bağımsız yönetim süreçlerine sahip yapısı sebebiyle Boz Tıbbi’nin caniasERP’yi tercih etmesi çok vakit almadı. Aynı zamanda sahip olduğumuz güçlü referans portföyümüzün Boz Tıbbi’nin seçimini Nermasoft’tan yana kullanmasında etkili bir unsur oldu.

Boz Tıbbi Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Adil Boz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Ali Aykut Boz ve ekibinin istekleri doğrultusunda öncelikle işletmenin tüm ERP süreçlerinin analizi Nermasoft mühendisleri ve danışmanları tarafından detaylıca gerçekleştirildi. Üretim, tedarik, nakliye, paketleme, insan kaynakları, pazarlama ve satış süreçlerinin tümü incelenip Boz Tıbbi’nin kurumsal yapısına en uygun proje ve modül geliştirmeleri tasarlandı.

Tüm süreçlerinin tasarlanıp kurulmasının ardından hali hazırda Boz Tıbbi’ye has özel çözümlerin geliştirmeleri Nermasoft tarafından devam etmektedir. Boz Tıbbi’nin büyüme yolculuğunda yol arkadaşı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sizde medikal tekstil üretim sektöründe faaliyet gösteren işletmenizi geleceğe taşıyın ve işlerinizi ERP yazılımı ile ne kadar büyüteceğinizi deneyimleyin. Nermasoft bunun için daima istek ve ihtiyaçlarınıza yanıt veren servisleriyle hizmetinizde…