Glohe Bitkisel Ürünler

Doğanın gücünü bilimsel yeniliklerle birleştirerek %100 doğal ürünler üretmek amacıyla kurulan Glohe, flora dostu cilt bakım ürünlerini, kişisel bakım ürünlerini, ev bakım & temizlik ürünlerini ve bebek ürünlerini Tuzla’da yer alan fabrikasında üretiyor. Bitkisel bakım ürünleri imalatı noktasında yetkinliklerini gün geçtikçe artıran Glohe iş süreçlerini doğru yürütebilmek, hızlandırmak ve düzene oturtmak amacıyla ERP sistemine geçiş yaptı. Glohe’nin tüm ERP süreçleri Nermasoft tarafından geliştirilip uygulanmıştır.

Proje Sahibi:
Glohe Bitkisel Ürünler
Faaliyet Alan:
Kozmetik Sektörü
Verilen Hizmetler:
Proje Uygulama ve Yönetimi, Proje Danışmanlığı
İletişim:
www.glohe.com.tr

Süreçler

Glohe’nin yeni hedeflerine ulaşabilmesi adına öncelikle bir ERP yazılımına ihtiyacı bulunuyordu. Bu ihtiyacın farkında olan Glohe “en doğru ERP yazılımı” arayışına geçti. Arayışları esnasında birçok yazılım şirketleriyle görüşmeler gerçekleştirdiler. Kozmetik ürünler imalatı sektörüne özel çözümleri olan ve geliştiren Nermasoft ile tanıştılar. Esnek ve bağımsız yönetim süreçlerine sahip yapısı sebebiyle Glohe’nin caniasERP’yi tercih etmesi çok vakit almadı. Aynı zamanda sahip olduğumuz güçlü referans portföyümüzün Glohe’nin seçimini Nermasoft’tan yana kullanmasında etkili bir unsur oldu.

Glohe Lonca Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bekir Şahin ve ekibinin istekleri doğrultusunda öncelikle işletmenin tüm ERP süreçlerinin analizi Nermasoft mühendisleri ve danışmanları tarafından detaylıca gerçekleştirildi. Üretim, tedarik, nakliye, paketleme, insan kaynakları, pazarlama ve satış süreçlerinin tümü incelenip Glohe’nin kurumsal yapısına en uygun proje ve modül geliştirmeleri tasarlandı.

Tüm süreçlerinin tasarlanıp kurulmasının ardından hali hazırda Glohe’ye has özel çözümlerin geliştirmeleri Nermasoft tarafından devam etmektedir. Glohe’nin büyüme yolculuğunda yol arkadaşı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sizde kozmetik ürün sektöründe faaliyet gösteren işletmenizi geleceğe taşıyın ve işlerinizi ERP yazılımı ile ne kadar büyüteceğinizi deneyimleyin. Nermasoft bunun için daima istek ve ihtiyaçlarınıza yanıt veren servisleriyle hizmetinizde…