Reis Gıda

İlk adımını 1993 yılında İstanbul Unkapanı’da atan Reis Gıda, geride bıraktığı yıllarda ülkemizde en büyük pirinç ve bakliyat kuru gıda üreticisi olma başarısını elde etmiştir. Geçmişten günümüze elde ettiği başarılarla ülkemizin lezzetlerini tüm dünya ile buluşturan Reis Gıda büyümenin getirmiş olduğu zorluklara karşı tüm kurumsal kaynak planlama işlemlerini Nermasoft öncülüğünde caniasERP ile gerçekleştiriyor.

Proje Sahibi:
Reis Gıda
Faaliyet Alanı:
Gıda Sektörü
Verilen Hizmetler:
Proje Uygulama ve Yönetimi, Proje Danışmanlığı
İletişim:
www.reisgida.com.tr

Süreçler

Reis Gıda’nın yeni hedeflerine ulaşabilmesi adına öncelikle bir ERP yazılımına ihtiyacı bulunuyordu. Bu ihtiyacın farkında olan Reis Gıda “en doğru ERP yazılımı” arayışına geçti. Arayışları esnasında birçok yazılım şirketleriyle görüşmeler gerçekleştirdiler. Gıda sektörüne özel çözümleri olan ve geliştiren Nermasoft ile tanıştılar. Esnek ve bağımsız yönetim süreçlerine sahip yapısı sebebiyle Reis Gıda’nın caniasERP’yi tercih etmesi çok vakit almadı. Aynı zamanda sahip olduğumuz güçlü referans portföyümüzün Reis Gıda’nın seçimini Nermasoft’tan yana kullanmasında etkili bir unsur oldu.

Reis Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet Reis bey ve ekibinin istekleri doğrultusunda öncelikle işletmenin tüm ERP süreçlerinin analizi Nermasoft mühendisleri ve danışmanları tarafından detaylıca gerçekleştirildi. Üretim, tedarik, nakliye, paketleme, insan kaynakları, pazarlama ve satış süreçlerinin tümü incelenip Reis Gıda’nın kurumsal yapısına en uygun proje ve modül geliştirmeleri tasarlandı.

Tüm süreçlerinin tasarlanıp kurulmasının ardından hali hazırda Reis Gıda’ya has özel çözümlerin geliştirmeleri Nermasoft tarafından devam etmektedir. Reis Gıda’nın büyüme yolculuğunda yol arkadaşı olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Sizde gıda sektöründe faaliyet gösteren işletmenizi geleceğe taşıyın ve işlerinizi ERP yazılımı ile ne kadar büyüteceğinizi deneyimleyin. Nermasoft bunun için daima istek ve ihtiyaçlarınıza yanıt veren servisleriyle hizmetinizde…