Sektörel ERP Çözümleri

Ambalaj Sektörü

Sektörel Çözümler

Ambalaj Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Plastik ve ambalaj sektörleri makine, tekstil, otomotiv, kimya, gıda ve inşaat gibi bir çok farklı sektöre değişik amaçlarla ürün ve hizmet temini sağlamaktadır. Bu vesileyle bunca farklı disiplinler etrafında üretim gerçekleştiren plastik ve ambalaj sektörü üreticilerinin esnek ve geliştirilebilir bir yönetim mekanizmasına sahip olması oldukça elzemdir.

Nermasoft sahip olduğu tecrübe ve geliştirmiş olduğu ambalaj sektörü çözümleri ile kurumsal kaynak planlama ihtiyaçlarınızın tümünü karşılıyor. caniasERP‘nin esnekliği sayesinde ambalaj sektörüne ait tüm özel süreçlerin yönetilmesi artık çok daha kolay. caniasERP ile Rotogravür silindiri üretimi ve kalıp işleme süreçleri, flekso klişe üretimi, film üretimi, ctp kalıp üretimi, shrink film, streç film, serigrafi ve kısacası baskısız veya baskılı ambalaj üretiminde tüm süreçleri etkin olarak yönetebileceksiniz.

Modüller

Ambalaj Sektörüne Özel Geliştirdiğimiz Başlıca Modüller;

İlave Süreçler

Ambalaj sektörünün baskısız veya baskılı üretim uygulamalarına ilaveten geliştirilen çözümlerimiz

Ürün Bilgi Formu

Ürün yapısı, baskı yönü, baskı tipi, silindir ve renk bilgisi gibi çeşitli teknik verilerin satış anından sevkiyatına dek takibinin yapılması üzere Nermasoft mühendisleri tarafından geliştirilmiş modüldür.

Muadil Malzeme Yönetimi

Ürün bileşenlerinin ürün gamındaki tüm benzerleri sistem vasıtasıyla rahatça ve hızlı bir şekilde takip edilebilmektedir. Ayrıca imalat/üretim aşamasında olası materyal ve malzeme değişikliklerine imkan sunmaktadır.

Tedarikçi Entegrasyonu

Silindir üretimi, klişe işleme süreci gibi birçok tedarikçi sürecini kontrol altına alabilirsiniz. Film imalatçıları ile de entegrasyon sağlanabilmekte ve film üreticilerinden gelen malzemeler kolayca stoklara alınabilmektedir.

Barkod ve Tartım Entegrasyonu

Ambalaj sektörü çözümlerimiz sayesinde barkodlama, etiketleme, tartım gibi ihtiyaçlarınız için herhangi bir üçüncü yazılıma asla ihtiyaç duymazsınız ve el terminalleriyle sayım yapmanız çok daha kolaylaşır.

İşletmenizin çok daha farklı çözümlere mi ihtiyacınız var? Bize ulaşın. Hemen çözümlerimizi sunalım.

Kurulum Süreci

3 adımda Ambalaj Sektörü ERP yazılımına sahip olun

 • ERP-tanışma-çözüm-icon

  Sizi Anlıyoruz

  Öncelikle işinizle ilgili tüm süreçleri analiz ediyoruz. Analiz neticesinde ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimizi sunuyoruz.

 • ERP-üretim-ihtiyaca-yönelik

  Çözüm Geliştirme

  Belirlenen ihtiyaçlara ve işletmenizin kurumsal yapısına uygun gerekli modülleri yazıyor ve sürekli test ederek geliştiriyoruz.

 • ERP-kurulumu

  Kurulum

  İşletmenize özel geliştirilen ambalaj sektörü çözümlerini yazılımımıza entegre ediyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Satış Sonrası

Teknik Destek

Nermasoft bünyesinde hizmet veren ERP uzmanlarımız ambalaj sektörüne yönelik geliştirdiğimiz tüm süreçleri sizlere anlatıyor, öğretiyor ve sürekli olarak teknik destek ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

%0

Müşteri Memnuniyeti

0/24

Teknik Servis
erp-teknik-destek-hizmetleri-nermasoft
Bizi Tercih Edenler