Sektörel ERP Çözümleri

Gıda Sektörü

Sektörel Çözümler

Gıda Sektörüne Özel ERP Çözümleri

Gıda sektörünün kendine has ve her an karmaşaya meyilli süreçlerini caniasERP ile izlemek ve yönetmek oldukça kolay!

Gıda sektöründe Nermasoft’un sahip olduğu tecrübe ile birlikte hem firmalara hem de son tüketiciye yapılan üretimi daha verimli ve izlenebilir hale getirebilirsiniz.

Modüller

Gıda Sektörüne Özel Geliştirdiğimiz Başlıca Modüller;

 • mrp-64x64-1
  Malzeme İhtiyaç Planlama

  gözat

 • hcm-64x64-1
  İnsan Kaynakları Yönetimi

  gözat

 • cos-64x64-1
  Maliyet Merkezleri Muhasebesi

  gözat

İlave Süreçler

Gıda sektöründe, caniasERP'de izlenebilecek ilave süreçler

Kantar Uygulamaları

caniasERP ile organizasyonunuza mal girişinde ve çıkışında kantar verilerini anında sisteme entegre edebilir ve üretim sahasına giren ve çıkan tüm araçları kayıt altında tutarak, kayıtları daha sonra satınalma sistemi ile birlikte kullanabilirsiniz.

Müstahsil Uygulamaları

Her sezonda müstahsillerinizle yaptığınız anlaşmaları kayıt altında tutabilir ve süreci hızlandırarak, zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Müstahsile verdiğiniz fide, tohum vb. destekleri hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

Malzeme İzlenebilirliği

Üretilen ürünün ne zaman, hangi operatör tarafından, nerede üretildiği bilgisine ve ne zaman kabul aldığı gibi kritik bilgilere anında ulaşabilirsiniz. caniasERP’nin lot numarasını kendi oluşturması sayesinde ciddi bir operasyonel yükten kurtulabilirsiniz.

Döküman Yönetimi

Satış teklif ve sipariş bilgileri başta olmak üzere caniasERP ile her türlü bilginin doküman yönetimini kolaylıkla gerçekleştirebilir ve dilediğiniz kullanıcıya yetki verebilirsiniz.

Satınalma Onayları

Kullanıcıların satınalma isteklerini caniasERP üzerinden takip ederek onaylayabilirsiniz. Sistem, satınalma siparişi oluştuktan sonra siparişin toplam tutarına göre gerekli yöneticilerin onayına gönderir. Bu sayede satınalma sürecinin karmaşık yapısının kaybettirdiği zamanı daha etkili biçimde kullabilirsiniz.

Kalite Yönetimi

Hammadde kalite kontrolünü gerçekleştirecek kişilerin yetki kontrollerini kriter bazında sistem gerçekleştirebilir. Operasyonel kalite kontrolde ise depo sorumlusu veya yetkili kişinin ekranına düşen veriler aracılığıyla işlemlerinizi hızlandırabilirsiniz.

İşletmeniz için çok daha farklı çözümlere mi ihtiyacınız var? Bize ulaşın. Hemen çözümlerimizi sunalım.

Kurulum Süreci

3 adımda gıda sektörü ERP yazılımına sahip olun

 • ERP-tanışma-çözüm-icon

  Sizi Anlıyoruz

  Öncelikle işinizle ilgili tüm süreçleri analiz ediyoruz. Analiz neticesinde ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlerimizi sunuyoruz.

 • ERP-üretim-ihtiyaca-yönelik

  Çözüm Geliştirme

  Belirlenen ihtiyaçlara ve işletmenizin kurumsal yapısına uygun gerekli modülleri yazıyor ve sürekli test ederek geliştiriyoruz.

 • ERP-kurulumu

  Kurulum

  İşletmenize özel geliştirilen ambalaj sektörü çözümlerini yazılımımıza entegre ediyor ve kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Satış Sonrası

Teknik Destek

Nermasoft bünyesinde hizmet veren ERP uzmanlarımız gıda sektörüne yönelik geliştirdiğimiz tüm süreçleri sizlere anlatıyor, öğretiyor ve sürekli olarak teknik destek ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

%0

Müşteri Memnuniyeti

0/24

Teknik Servis
erp-teknik-destek-hizmetleri-nermasoft
Bizi Tercih Edenler